Manisaspor’da Makukula sorunu çözüldü

Manisaspor'da Makukula sorunu çözüldü

Makukula sorunu çözüldü

29 Haziran 2018 - 19:29

Başkan Baygeldi, "Eski futbolcumuz Ariza Makukula'nın kulubümüzden alacağı ücret ile ilgili kendisine ilk etapta talep ettiği 60 bin Euro (325 bin TL) ödenmiştir" dedi.

Manisaspor, uzun süredir kamuoyunun da gündeminde olan eski futbolcularımızdan Ariza Makukula konusunu çözüme kavuşturdu. Yönetim kurulunun uzun süredir üzerinde çalıştığı ve oyuncunun avukatlarıyla yapılan görüşme sonucunda futbolcunun talep ettiği 60 bin Euro (325 bin TL) hesabına yatırılarak konu çözüme kavuşturuldu.

Destek verenlere teşekkür ederiz

Makukula konusuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Bülent Baygeldi, "Biz bu konuda üzerimize düşen görevi yaptık ve uzlaştığımız 60 bin Euro'yu oyuncuya gönderdik. Bu konunun çözümünde kulübümümüze destek olan esnaf dostlarımıza teşekkür ederiz. Manisalıların Manisaspor'a verdiği destekler göstermiştir ki Manisaspor, Manisa'nın gerçek takımıdır. Öncelikle önümüzde duran en büyük sorun Makukula idi. Bu konuda ilk adımı attık. Yönetim kurulu olarak bu konuda üzerimize düşen ne varsa gece gündüz mesai harcadık ve gerekeni yaptık. Şimdi önümüzde duran diğer bir konu transfer yasağı. Bu konunun da çözümü ile ilgili her türlü girişimi başlattık" ifadelerini kullandı.

Diriliş başladı

Bu sezonu 'Diriliş' sezonu olarak belirlediklerini hatırlatan Baygeldi, "Diriliş sezonunun ilk adımını attık. Bu çabamıza Manisa kayıtsız kalmayacaktır. Manisaspor eski günlerine daha güçlü bir şekilde dönecektir. Manisaspor sevdalılarının hiçbir şüphesi olmasın" şeklinde konuştu.

Bu haber 1564 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyük mütefekkir Türkiye gazetesi yazarı Mustafa Necati Özfatura vefat etti
Büyük mütefekkir Türkiye gazetesi yazarı Mustafa Necati...
Milletin hakkı teslim edilsin
Milletin hakkı teslim edilsin