İZMİR YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

İZMİR YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

Devlet dairelerinde, mahkemelerde veya resmi kurumlarda kullanılmak için çevrilmesi gereken resmi belgeleriniz kendi alanlarında profesyonel ve eğitimli ayrıca noter yeminli belgeli çalışma arkadaşlarımız tarafından çevrilmektedir.

28 Kasım 2018 - 11:28

Bu tür resmi hizmetlerde kullanılan belgelerin harfiyen doğru tercüme edilmesi gerekir. Bundan dolayı resmi işlerde kullanılacak tercüme işlerinizi konu ile alakalı ve eğitimli kişilere teslim etmenin büyük önem arz ettiğinin bilincindeyiz. Ayrıca İzmir Protranslate tercüme ofisi olarak konsolosluk, valilik benzeri gibi istenilen tasdik işlemleri de ofisimiz tarafından özen gösterilerek yapılmaktadır.

 

AKADEMİK VE TEZ TERCÜMELERİ

 

 Kaynaktaki yazıların Türkçe ’ye tercümesi, araştırma tezlerinin tercümesi gibi işleri ekibimizin içinde bulunan akademisyen tercümanlarımızca düzenli ve dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Ayrıca üniversitelerin isteği doğrultusunda her türlü baskı ve sayfa düzeni ayarlaması da yapılmaktadır.

 

EDEBİ ÇEVİRİLER VE ŞİİR ÇEVİRİLERİ

 

 Edebi içerikli yazıların tercümesi her zaman için çok zordur. Bir kelimenin bile yanlış tercüme edilmesi edebi yazıdaki ya da şiirdeki bütün anlam ve önemin kaybedilmesine neden olabilmektedir. Bu tarzda olan makaleleri konu üzerinde eğitim almış ve tecrübe sahibi olan yeminli tercümanlarımız yapmaktadır. Tercümeyi yapan kişi hedef olan dile hakim özel bir tercüman değilse yaptığı iş son derece kötü ve anlamını yitirmiş bir dil olacaktır.

 

GREEN CARD (AMERİKAN VATANDAŞLIĞI) BAŞVURU HİZMETLERİ

 

 Amerika Birleşik Devletleri dünyanın bir çok farklı ülkesine altmış bin adet yeşil kart dağıtımı yapmaktadır. Bu sayı her ne kadar çok gibi gözükse de milyonun üzerindeki başvuru arasından seçilmek oldukça zor bir durumdur. Bu kart sayesinde oy kullanma haricinde bütün Amerikan vatandaşları ile aynı haklara sahip olabiliyorsunuz. Beş yıl sonunda tam vatandaşlık için başvuruda bulunabiliyorsunuz. Olanaklar bu kadar fazla olunca da hali ile çok fazla talepte bulunan kişi oluyor. Yapılan bu başvurular arasından farkınızı belli etmek için deneyimli kişilerden yardım almak şansınızı da arttırıyor. Tecrübeli çalışma arkadaşlarımız ile sizlere en kaliteli hizmeti vermek için elimizden gelenin en iyisini ortaya koymaya çalışıyoruz. Sizlerde Green Card başvurularınız için çalışma ofislerimizi ziyaret ederek bizlerden destek alabilirsiniz.

 

 

 

Bu haber 192 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cenk Karayel: Takımda rehavet yok, sadece önümüzdeki maçı konuşuyoruz
Cenk Karayel: Takımda rehavet yok, sadece önümüzdeki maçı...
Mehmet Ekici'nin yokluğunda sahne Zajc'ın
Mehmet Ekici'nin yokluğunda sahne Zajc'ın